Facebook

„Bezpiecznie na dwóch kołach” – zapisy na bezpłatne szkolenia z techniki bezpiecznej jazdy na motocyklu!

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu dla motocyklistów
pn.  „Bezpiecznie na dwóch kołach” organizowanego w ramach Programu pn. „Bezpieczny Kraków”.

Projekt  adresowany jest do motocyklistów posiadających prawo jazdy kat. A. Polega na jednodniowym szkoleniu z techniki bezpiecznej jazdy, realizowanym na terenie Moto Park Kraków. 

 

Najbliższe dwa szkolenia odbędą się: 

23 i 30 czerwca br.

 

O programie 

Pierwsza część spotkania to teoria czyli przypomnienie najważniejszych zasad bezpieczeństwa na drodze. Całość  prowadzona w formie dyskusji i na podstawie tzw. „case study”.

Druga część to praktyka prowadzona przez ekspertów Moto Park Kraków obejmująca m.in. hamowanie awaryjne na prostej i w zakręcie, ćwiczenie slalomu – manewry przy małych prędkościach, naukę prawidłowego pokonywania zakrętów, awaryjne omijanie przeszkody.

Celem projektu jest poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz uświadomienie jak ważne jest doszkalanie się i zdobywanie nowych kompetencji.                                                                                                                             Szkolenia realizowane są w ścisłym reżimie sanitarnym, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. 

 

 

 

Wymagania

– posiadanie prawa jazdy kat. A,

– posiadanie motocyklu.

 

Zapisy 

Na zapisy czekamy do 16 czerwca br. Zgłoszenia zawierające imię, nazwisko oraz telefon kontaktowy prosimy przesyłać na adres (w tytule podać tytuł projektu „Bezpiecznie na dwóch kołach”):

 oc.umk@um.krakow.pl 

 

Liczba miejsc ograniczona. Liczy się kolejność nadesłanych zgłoszeń! 

 

Organizator: Bezpieczny Kraków.

Współorganizatorzy: Małopolska Wojewódzka Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Moto Park Kraków

 

„Bezpiecznie na dwóch kołach” – zapisy na bezpłatne szkolenia z techniki bezpiecznej jazdy na motocyklu!

Inne aktualności

"Bezpiecznie na dwóch kołach" - rejestracja zakończona!

Ze względu na duże zainteresowanie naszym projektem pn. „Bezpiecznie na dwóch kołach” organizowanym w ramach Programu poprawy bezpieczeństwa dla miasta…

Kolejne spotkanie z seniorami w Centrum Aktywnego Seniora!

Za nami kolejne spotkanie z seniorami w ramach projektu "Bezpieczny senior na drodze".  Przeprowadziliśmy aktywną dyskusję o nowych zmianach w…

Zamknij