Facebook

Informacja o wtrzymaniu realizacji Programu poprawy bezpieczeństwa dla miasta Krakowa na lata 2018-2020 pn. „Bezpieczny Kraków”

W związku ze stanem epidemii na terenie kraju oraz wynikającymi z tej sytuacji konsekwencjami finansowymi dla Gminy Miejskiej Kraków, kierując się potrzebą zagwarantowania prawidłowego realizowania zadań Miasta w perspektywie kolejnych miesięcy,  została podjęta decyzja o wstrzymaniu realizacji prewencyjnego Programu poprawy bezpieczeństwa dla miasta Krakowa na lata 2018-2020 pn. „Bezpieczny Kraków”.

 

Dziękuję wszystkim służbom, instytucjom, firmom, placówkom oświatowym oraz osobom prywatnym, dotychczas zaangażowanym w prowadzenie działań profilaktycznych
w ramach Programu. Doświadczenie, innowacyjne podejście, niestandardowe pomysły i chęć do działania pozwoliły na wypracowanie unikatowych w skali kraju rozwiązań z zakresu miejskich programów poprawy bezpieczeństwa.

 

Mając na uwadze cenną formułę Programu oraz niewątpliwe korzyści płynące z jego dotychczasowej realizacji, pragnę wyrazić nadzieję, że w najbliższej przyszłości Program będzie kontynuowany.

 

Informacja o wtrzymaniu realizacji Programu poprawy bezpieczeństwa dla miasta Krakowa na lata 2018-2020 pn.  „Bezpieczny Kraków”

Inne aktualności

29.09.2020

15. edycja wręczenia Nagród "Bezpieczny Kraków"

  W poniedziałek po raz 15. zostały wręczone nagrody „Bezpieczny Kraków” dla wyróżniających się przedstawicieli służb mundurowych. Tym razem trafiły…

18.09.2020

Szczęśliwa Siódemka dla kierowców seniorów.

  Program pn. „Szczęśliwa siódemka” to wyjątkowy projekt zaadresowany do kierowców w wieku powyżej 60. roku życia, który polega na…

Zamknij