Facebook

Konkurs plastyczny pn. „Szanuję innych na drodze”.

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów krakowskich uczelni wyższej na kierunku plastycznym do wzięcia udziału w konkursie pn. „Szanuję innych na drodze”?  To świetna okazja, żeby podzielić się ze światem swoim talentem i wziąć udział w konkursie plastycznym związanym z bezpieczeństwem w ruchu drogowym. 
 
Dla zwycięzców konkursu przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody. Laureaci, którzy zajmą 3 pierwsze miejsca otrzymają 𝐧𝐨𝐰𝐨𝐜𝐳𝐞𝐬𝐧𝐞 𝐭𝐚𝐛𝐥𝐞𝐭𝐲 𝐠𝐫𝐚𝐟𝐢𝐜𝐳𝐧𝐞! Ale to nie wszystko! Praca zwycięzcy pojawi się 𝐧𝐚 𝐩𝐥𝐚𝐤𝐚𝐭𝐚𝐜𝐡 𝐰 𝐩𝐫𝐳𝐞𝐬𝐭𝐫𝐳𝐞𝐧𝐢 𝐦𝐢𝐞𝐣𝐬𝐤𝐢𝐞𝐣! 
Aby wziąć udział w konkursie należy posiadać status studenta krakowskiej uczelni wyższej na kierunku plastycznym oraz ukończony 18. rok życia. Zgłoszenia wraz z formularzem rekrutacyjnym należy przysłać do 𝟕 𝐥𝐢𝐬𝐭𝐨𝐩𝐚𝐝𝐚 na adres: oc.umk@um.krakow.pl.
Konkurs plastyczny pn. „Szanuję innych na drodze”.

Pliki do pobrania:

Regulamin konkursu

Pobierz plik (23 KB)

Formularz zgłoszeniowy

Pobierz plik (35 KB)

Logo Bezpieczny Kraków

Pobierz plik (38 KB)

Inne aktualności

15.10.2021

Radio Bezpieczny Kraków - Nie daj się zaskoczyć zimie.

Poznajcie tajniki naszych szkoleń, w najnowszym odcinku Podcastu "Radio Bezpieczny Kraków". Jerzy Woźniakiewicz Lider dziedziny Ratuj rozmawia z Pawłem Janickim,…

08.10.2021

Jestem przezroczysty. Depresja - widzę, mówię, pomagam.

Zapraszamy do obejrzenia filmu, który stworzyliśmy razem z Reżyserem Życia pn. "Jestem przezroczysty". Występują m.in Marian Dziędziel, Natalia Lesz, Piotr…

Zamknij