Facebook

„Nie daj się zaskoczyć zimie” – rekrutacja na szkolenie 18 października.

Rozpoczynamy rekrutację na kolejne szkolenie z doskonalenia technik jazdy – 𝟏𝟖 𝐩𝐚𝐳́𝐝𝐳𝐢𝐞𝐫𝐧𝐢𝐤𝐚 𝐰 𝐠𝐨𝐝𝐳. 𝟗:𝟎𝟎-𝟏𝟒:𝟎𝟎. Miejsca na poprzedni termin rozeszły się w ciągu paru godzin!

„Nie daj się zaskoczyć zimie”, to wydarzenie 𝐛𝐞𝐳𝐩ł𝐚𝐭𝐧𝐞, na którym nauczymy Cię jak prawidłowo zachowywać się podczas niebezpiecznych sytuacji na drodze takich jak awaryjne hamowanie czy nagła zmiana pasa ruchu. Te ćwiczenia, to idealne przygotowanie do caraz gorszych warunków panujących na drogach w sezonie zimowym.

Szkolenia prowadzone będą w Moto Park Kraków przy ul. Rzepakowej 4R. Aby wziąć w nich udział wystarczy posiadać prawo jazdy kat. B (co najmniej dwa lata) oraz samochód. Zgłoszenia zawierające: 𝐢𝐦𝐢𝐞̨, 𝐧𝐚𝐳𝐰𝐢𝐬𝐤𝐨 oraz 𝐭𝐞𝐥𝐞𝐟𝐨𝐧 𝐤𝐨𝐧𝐭𝐚𝐤𝐭𝐨𝐰𝐲 prosimy wysyłać na adres: oc.umk@um.krakow.pl. W tytule maila należy podać nazwę „Nie daj się zaskoczyć zimie”.

„Nie daj się zaskoczyć zimie” – rekrutacja na szkolenie 18 października.

Inne aktualności

15.10.2021

Radio Bezpieczny Kraków - Nie daj się zaskoczyć zimie.

Poznajcie tajniki naszych szkoleń, w najnowszym odcinku Podcastu "Radio Bezpieczny Kraków". Jerzy Woźniakiewicz Lider dziedziny Ratuj rozmawia z Pawłem Janickim,…

08.10.2021

Jestem przezroczysty. Depresja - widzę, mówię, pomagam.

Zapraszamy do obejrzenia filmu, który stworzyliśmy razem z Reżyserem Życia pn. "Jestem przezroczysty". Występują m.in Marian Dziędziel, Natalia Lesz, Piotr…

Zamknij