Facebook

Relacja z Road Show on-line 2021.

W tegorocznej edycji Road Show on-line wzięło udział aż 1119 uczniów! Zobaczcie, jak wyglądało wydarzenie i posłuchajcie wczorajszej audycji w Radiu Kraków.

24 marca br. Bezpieczny Kraków razem z Centrum Inicjatyw na rzecz poprawy Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, przeprowadziło program edukacyjny z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego „Road Show on-line” dla uczniów szkół ponadpodstawowych z Krakowa.W programie udział wzięli m.in. przedstawiciele Policji, Straży Pożarnej, Pogotowia, ofiary wypadków oraz przedstawiciel rodzin ofiar śmiertelnych. W programie wykorzystano także specjalnie przygotowaną dla programu Bezpieczny Kraków animację dotyczącą nowych przepisów ruchu drogowego. Każdy z prelegentów opowiedział jedno prawdziwe zdarzenie dotyczące wypadku z udziałem młodych ludzi. W programie wykorzystano metodę edukacji rówieśniczej, tzw. „peer-to-peer”.

Zachęcamy do posłuchania audycji Radiostrada w Radiu Kraków w której Katarzyna Dobrzańska – Junco opowiedziała o Road Show i założeniach programu Bezpieczny Kraków.

 

Relacja z Road Show on-line 2021.

Inne aktualności

17.04.2021

Zapraszamy do wysłuchania audycji Radiostrada o działaniach Bezpiecznego Krakowa!

Na antenie Radia Kraków, o naszym najnowszym spocie oraz o działaniach prowadzonych przez Bezpieczny Kraków opowiedziała Katarzyna Stelmachowska Kierownik Referatu…

Szczęśliwa Siódemka - zapisy na bezpłatne szkolenia praktyczne z techniki bezpiecznej jazdy!

Serdecznie zapraszamy do udziału w programie „Szczęśliwa Siódemka”. „Szczęśliwa siódemka” to projekt  adresowany do kierowców po 60-tym roku życia. Polega…

Zamknij