Facebook

Zapisy na Road Show on-line przedłużone do 18 marca br.!

Zapraszamy wszystkich uczniów szkół ponadpodstawowych do uczestnictwa w projekcie pn. „Road Show on-line”, który odbędzie się 24 marca 2021 r. Zapisy na to wyjątkowe wydarzenie zostają przedłużone do 18 marca br.!

Road Show to projekt multimedialny skierowany do uczniów szkół ponadpodstawowych, który w poruszający sposób uświadamia, jak ważne jest bezpieczeństwo ruchu drogowego. Zachęcamy do obejrzenia relacji z ubiegłorocznej edycji.

W tym roku z pewnością nie zabraknie emocji, a dzięki formule on-line wydarzenie będzie mogło dotrzeć do jeszcze większej ilości uczniów.

Zgłoszenia z podaniem nazwy szkoły oraz liczby uczniów, która będzie uczestniczyć w programie, prosimy wysyłać na adres: katarzyna.dobrzanska@cibrd.org.pl. Po potwierdzeniu mailowym uczestnictwa, zostanie wysłany link do transmisji on-line.

 

Zapisy na Road Show on-line przedłużone do 18 marca br.!

Inne aktualności

17.04.2021

Zapraszamy do wysłuchania audycji Radiostrada o działaniach Bezpiecznego Krakowa!

Na antenie Radia Kraków, o naszym najnowszym spocie oraz o działaniach prowadzonych przez Bezpieczny Kraków opowiedziała Katarzyna Stelmachowska Kierownik Referatu…

Szczęśliwa Siódemka - zapisy na bezpłatne szkolenia praktyczne z techniki bezpiecznej jazdy!

Serdecznie zapraszamy do udziału w programie „Szczęśliwa Siódemka”. „Szczęśliwa siódemka” to projekt  adresowany do kierowców po 60-tym roku życia. Polega…

Zamknij