Facebook

Zapraszamy na Road Show on-line!

Zapraszamy wszystkich uczniów szkół ponadpodstawowych do zapisu na nasze najnowsze wydarzenie – Road Show on-line które odbędzie się 24 marca 2021 r. Zapisy trwają do 16 marca.

Road Show to międzynarodowy program na rzecz poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego. To poruszające wydarzenie multimedialne, które w nowoczesny i innowacyjny sposób pokazuje jak ważne jest bezpieczeństwo drogowe. Projekt umożliwia spotkanie z ofiarami wypadków, prowadzone przez przedstawicieli Policji, Straży Pożarnej oraz Pogotowia Ratunkowego.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: katarzyna.dobrzanska@cibrd.org.pl. W zgłoszeniu należy podać nazwę szkoły oraz ilość uczniów która będzie uczestniczyć w programie. Po potwierdzeniu mailowym uczestnictwa, zostanie wysłany link do transmisji on-line.

Zapraszamy na Road Show on-line!

Inne aktualności

17.04.2021

Zapraszamy do wysłuchania audycji Radiostrada o działaniach Bezpiecznego Krakowa!

Na antenie Radia Kraków, o naszym najnowszym spocie oraz o działaniach prowadzonych przez Bezpieczny Kraków opowiedziała Katarzyna Stelmachowska Kierownik Referatu…

Szczęśliwa Siódemka - zapisy na bezpłatne szkolenia praktyczne z techniki bezpiecznej jazdy!

Serdecznie zapraszamy do udziału w programie „Szczęśliwa Siódemka”. „Szczęśliwa siódemka” to projekt  adresowany do kierowców po 60-tym roku życia. Polega…

Zamknij